اخبار

نمایش گروه:
سمپوزیوم مدیران موفق
اهداء لوح تقدیر و تندیس به مدیرعامل شرکت سازه رهاورد دنا جناب آقای دکتر مهرداد سلیمانی در سمپوزیوم مدیران موفق 
اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری
اهداء لوح تقدیر و تندیس به مدیرعامل شرکت سازه رهاورد دنا جناب آقای دکتر مهرداد سلیمانی در اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

سازه رهاورد دنا ده ساله شد !
سازه رهاورد دنا ده ساله شد !

متن پیام جناب آقای دکتر مهرداد سلیمانی ، مدیرعامل شرکت  سازه رهاورد دنا  به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت بدین شرح است

 

 سازه رهاورد دنا ده ساله شد !

فرارسیدن دهمین سالروز تأسیس شرکت سازه رهاورد دنا  را به همه کارکنان عزیز، کارگران سختکوش ، همکاران گرامی و مشتریان گرانقدر این مجموعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

شرکت به همراهی کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، به خود می بالد و ثمره این سختکوشی ورود قدرتمندتر از همیشه به دهمین سال فعالیت شرکت است. از همکاری عالی همه عزیزان که هر یک به نوبه خود در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت مرا همراهی نمودید، سپاسگزارم .

شرکت  سازه رهاورد دنا  در سالی که گذشت توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه، در پیشبرد اهداف متعالی سازمانی خود ، افتخارات ارزشمندی را کسب نماید

 

همه ما در شرکت  سازه رهاورد دنا وظیفه خود میدانیم در دومین دهه از زندگی کاری خود، برای رشد و تعالی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه ریزی های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایتمندی همکاران، نمایندگان، مشتریان، سازمان ها و سایر ذینفعان است، گام برداریم .

 

با تشکر و آرزوی موفقیت

مدیرعامل

دکتر مهرداد سلیمانی


بازدید معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از غرفه شرکت سازه رهاورد دنا
بازدید معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از غرفه شرکت سازه رهاورد دنا در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری تهرانهفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری
شرکت سازه رهاورد دنا در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری تهران حضور پر رنگی داشت.


چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال
کسب نشان عالی مدیر سال توسط دکتر مهرداد سلیمانی مدیرعامل محترم شرکت سازه رهاورد دنا
مراسم چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با حمایت وزارت صنعت معدن و تجارت و معاونت حقوقی ریاست جمهوری، هجدهم تیرماه 1398 در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه  با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و چهره های سرشناس علمی و دانشگاهی، کارآفرینان و نخبگان صنعت و اقتصاد کشور و در جمع اصحاب رسانه طی تشریفاتی رسمی و در قالب جایزه نشان عالی مدیر سال برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی  :  دکنر مهرداد سلیمانی مدیرعامل شرکت سازه رهاورد دنا در این مراسم به عنوان مدیر جوان ملی موفق به دریافت نشان عالی مدیر سال گردید.
مهمترین شاخص بررسی عملکرد شرکت ها از سوی کمیته علمی و ارزیابی اجلاس، پایدار سازی کسب و کار بود. 
مدل توانمند سازی مدیران در حوزه توسعه پایدار اقتصاد کشور که از سر فصل های کلی و جامع آن شامل همسویی، پویایی، شکوفایی و توسعه سازمان می باشد از شاخص های ارزیابی مدیران شرکت ها محسوب که مستندات آن توسط اعضای کمیته علمی و ارزیابی، مورد بررسی قرار گرفته است. گفتنی است اين اجلاس با دريافت  مجوز ملي از وزات علوم و تحقيقات (به شماره مجوز:٧٦٤٢٢٧٨) و همكاري سازمانهای دولتی و تشکل های علمی، صنعتی و اقتصادی در دو بخش آموزشی و تجلیل از مدیران برتر کشور در تاريخ ١٨تيرماه سال جاري در محل تالار ديپلماتيك وزارت امورخارجه برگزار گردید.


خانواده بزرگ رنگ در شبی به یادماندنی گرد هم آمدند
گرد همایی خانواده بزرگ رنگ ایران با حمایت ویژه شرکت سازه رهاورد دنا و با تلاش انجمن علمی رنگ ایران و مساعدت دانشگاه امیرکبیر با حضور نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه 97 در سالن مرکزی آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.


پنجمین همایش ملی رنگهای ترافیکی، خط کشی و ایمنی راه ها، 13 و 14 آذر ۹۷
به گزارش روابط عمومی شرکت سازه رهاورد دنا پنجمین همایش ملی رنگهای ترافیکی، خط کشی و ایمنی راه ها، 13 و 14 آذر ۹۷ با حضور شرکت سازه رهاورد دنا در محل پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار گردید.
در این همایش لوح تقدیر به مدیر عامل محترم شرکت سازه رهاورد دنا، جناب آقای دکتر مهرداد سلیمانی اهدا گردید.


اعطای دکترای مدیریت دانشگاه Mikimoto ژاپن به دکتر مهرداد سلیمانی

به گزارش روابط عمومی سازه رهاورد دنا، در اجلاس بین‌المللی تعالی کسب و کار در دوران رکود به روش مدیریتی ژاپن، با توجه به تألیفات مرجع و نقش‌آفرینی جناب آقای مهندس مهرداد سلیمانی   مدیر عامل محترم شرکت سازه رهاورد دنا،  در مدیریت کسب و کار و ایجاد نوآوری های مدیریتی در زمان رکود اقتصادی کشور ، پس از ارزیابی و مشاورة دانشگاه تهران، دانشگاه  Mikimoto  ژاپن، دکترای افتخاری به ایشان اهداء شد .

در این مراسم که در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای  تهران برگزار شد، طی آیین ویژه‌ای، حکم دکترای افتخاری به همراه مدال و نشان زرّین دانشگاه میکی‌موتوی ژاپن به ایشان اهداء گردید. در این همایش، دکتر سعید شهبازمرادی از دانشگاه تهران و Dr. Wu Jian  از دانشگاه میکی‌موتو ژاپن سخنرانی نمودند.
 

شرکت سازه رهاورد دنا در کنگره نشان شایسته ملی
به گزارش روابط عمومی، شرکت سازه رهاورد دنا در کنگره نشان شایسته ملی از طرف انجمن صنفی برند کشور به عنوان برند برتر انتخاب شد.
 در این مراسم که در مشهد مقدس برگزار شد، مدال عالی اعتماد مشتری به مدیر عامل محترم شرکت سازه رهاورد دنا، جناب آقای مهندس سلیمانی اهدا گردید.


12345آخر