درباره شرکت 

شرکت سازه رهاورد دنا در سال 1389 بصورت سهامی خاص تاسیس وفعالیت های خود را در زمینه تولید انواع رنگ های ترافیکی ، صنعتی و ساختمانی وارائه خدمات درزمینه اجرای طرح ها  و پروژه های ترافیکی و عمرانی آغاز نمود . این شرکت در راستای نیل به اهداف متعالی خود که همانا برند برتر بودن و جلب رضایت حداکثری مشتریان است ، آخرین ویرایش استاندارد های ISO را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده و جهت رسیدن به آن تلاش نموده است  .شرکت سعی بر آن داشته تا با تلفیق دانش و خلاقیت و رشد و توسعه انسانی ، در خلق ارزش برای مشتریان و جلب روزافزون رضایت ازطریق ارائه راهکارهای نوین و اثربخش و فناوری های جدید در زمینه تولید انواع  رنگ و مواد شیمیایی درکشور سرآمد باشد . این شرکت در راستای تضمین کیفیت رنگ های تولیدی ومطابق  با استانداردهای جهانی ، به آزمایشگاه رنگ وپوشش با مدرنترین وسایل سنجش رنگ مجهز گردیده  ودرطی بیش ازیک دهه فعالیت  به موفقیت های چشمگیری دست یافته که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

*دارای کارخانه ای به مساحت 6000 متر مربع با ظرفیت تولید 3800 تن در سال

*تولید انواع رنگ های ترافیکی ، صنعتی وساختمانی

*ارائه خدمات با  بالاترین کیفیت و پایین ترین زمان  ممکن

*دارای بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه رنگ در سطح کشور

* اجرای پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی جهت ارتقاء محصولات

*اجرای سالیانه بیش از 4میلیون مترمربع انواع خط کشی ترافیکی در سطح کشور

*دارای بزرگترین ناوگان اجرایی در زمینه خط کشی و ترافیکی

*پیشرو در زمینه خدمات عمرانی و خدمات شهری

*اجرای انواع سرعتگاه های ترافیکی

*اجرای انواع کفپوش های اپوکسی

  

شرکت سازه رهاورد دنا ایران در حال حاضر با اشتغال بیش از 250 نفر بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید انواع رنگ و خدمات مهندسی و عمرانی و ترافیکی  در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است