ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی

در تاریخ 20 مهر 1402، ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با حضور جمعی از مدیران صنایع و تولید کنندگان کشور در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار شد. در این مراسم، برترین‌های حوزه مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی معرفی شدند.

 

همچنین، به مهرداد سلیمانی مدیر عامل شرکت سازه رهاورد دنا نشان عالی مدیر سال 1401 برای چند سال متوالی اعطا گردید. شرکت سازه رهاورد دنا به عنوان پیمانکار اصلی پروژه آزادراه شیراز-اصفهان، خطکشی این آزادراه را بر عهده داشت. این پروژه به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های عمرانی کشور، اهمیت آن را برای توسعه اقتصادی و توسعه منطقه‌ای بیان می‌کند.
شرکت سازه رهاورد دنا با بیش از 15 سال سابقه در زمینه خطکشی و ساخت آزادراه‌ها، پل‌ها و تونل‌ها، یکی از برترین شرکت‌های عمرانی کشور محسوب می‌شود.
این شرکت با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی خود، توانسته است در پروژه‌های بزرگی همچون پروژه آزادراه شیراز-اصفهان، پروژه همدان – کرمانشاه و دیگر پروژه ها موفق عمل کند.
در نهایت، شرکت سازه رهاورد دنا با دریافت نشان عالی مدیر سال 1401، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های عمرانی کشور، نشان داد که با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی خود، می‌تواند در پروژه‌های بزرگ و مهم کشور موفق عمل کند.